Haber

Galatasaray, Antalya kampının ilk antrenmanını yaptı

– Galatasaray, Antalya kampının ilk antrenmanını yaptı

ANTALYA – Galatasaray, Antalya’da yapılacak kampın ilk antrenmanını bugün yaptığı antrenmanla gerçekleştirdi. Antrenör Okan Buruk da oyuncularla antrenmana çıktı.

Dünya Kupası nedeniyle 8-16 Aralık ortasında Antalya’da kamp yapacak olan sarı-kırmızılılar, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde kamp faaliyetlerine başladı. Galatasaray’ın Antalya kamp takımında Leo Dubois, Patrick Van Aanholt, Fredrik Midtsjo, Kerem Aktürkoğlu, Berkan Kutlu, Atakan Ordu, Emre Taşdemir, Bafetimbi Gomis, Milot Rashica, Yusuf Demir, Okan Koç, Emin Bayram, Abdulkerim Bardakçı, Beknaz Almazbekov , Jankat Yılmaz, Barış Alper Yılmaz, Baran Demiroğlu, Ali Yeşilyurt, Caner Doğan, Baran Aksaka, Juan Mata, Hamza Akman, Efe Akman, Kazımcan Karataş, Metehan Baltacı, Sacha Boey ve Enes Emre Büyük.

Yunus Akgün ve Mathias Ross yaraları nedeniyle tedavi altına alınırken, Milot Rashica, Emre Taşdemir ve Hamza Akman yine personel dışında özel bir program dahilinde otel içerisinde başka bir alanda çalıştı. Antrenmanın ilk bölümünde grupla birlikte çalıştıktan sonra grip hastalığından yeni kurtulan Fredrik Midtsjo kondisyoner ile özel bir çalışma gerçekleştirdi.

Antrenmana Teknik Müdür Okan Buruk da katılarak oyuncularıyla top tutma çalışması yaptı. Isınma hareketleri ile başlayan antrenmanda uyum, çabukluk ve yarı alan pas çalışmaları yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu